Klasa : I a

Wychowawca : A. Fedeńczuk

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00 – 8:45  Zajęcia sportowe  Język angielski  Zajęcia sportowe  Język angielski  Wychowanie fizyczne
2. 8:55 – 9:40  Zajęcia sportowe  Fizyka  Zajęcia sportowe  Chemia  Zajęcia sportowe
3. 9:50 – 10:35  Zajęcia sportowe  Historia  Wychowanie fizyczne  Geografia Rozszerzona


Biologia Rozszerzona
 Zajęcia sportowe
4. 10:45 – 11:30  Zajęcia sportowe  Język polski  Geografia Rozszerzona


Biologia Rozszerzona
 Zajęcia z wychowawcą  Język polski
5. 11:40 – 12:25  Informatyka


Język angielski
 Wiedza o społeczeństwie  Edukacja dla bezpieczeństwa Matematyka  Język polski
6. 12:45 – 13:30
Język niemiecki

Język angielski
 Geografia Rozszerzona


Biologia Rozszerzona
 Język polski Wychowanie fizyczne  Muzyka
7. 13:40 – 14:25
Język angielski

Język rosyjski
 Matematyka  Matematyka Zajęcia sportowe  Historia
8. 14:30 – 15:15  Informatyka


Język angielski
 Zajęcia sportowe  Matematyka Zajęcia sportowe  Matematyka
9. 15:20 – 16:05  Zajęcia sportowe
Język angielski

Język rosyjski
 Religia


Religia prawosławna
10. 16:10 – 16:55  Zajęcia sportowe
Język niemiecki

Język angielski
Religia
11. 17:00 – 17:45

Klasa : I b

Wychowawca : J.Seredyńska

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00 – 8:45  Zajęcia sportowe  Matematyka  Zajęcia sportowe  Chemia  Wychowanie fizyczne
2. 8:55 – 9:40  Zajęcia sportowe Historia  Zajęcia sportowe  Matematyka Zajęcia sportowe
3. 9:50 – 10:35  Zajęcia sportowe  Fizyka  Wychowanie fizyczne
Geografia Rozszerzona

Biologia Rozszerzona
 Zajęcia sportowe
4. 10:45 – 11:30  Zajęcia sportowe  Zajęcia z wychowawcą
Geografia

Biologia
 Język polski Wiedza o społeczeństwie
5. 11:40 – 12:25
Język niemiecki

Język angielski

 Język polski  Język polski  Język polski Historia
6. 12:45 – 13:30
Informatyka

Język angielski
Geografia Rozszerzona

Biologia Rozszerzona
 Edukacja dla bezpieczeństwa  Wychowanie fizyczne  Religia
7. 13:40 – 14:25  Matematyka  Muzyka  Matematyka  Zajęcia sportowe
Religia

Religia prawosławna
8. 14:30 – 15:15
Język rosyjski

Język angielski
 Zajęcia sportowe  Matematyka  Zajęcia sportowe
Język angielski

Język rosyjski

9. 15:20 – 16:05
Informatyka

Język angielski
 Zajęcia sportowe
Język niemiecki

Język angielski
 Język angielski
10. 16:10 – 16:55  Zajęcia sportowe  Język angielski
11. 17:00 – 17:45

 

Klasa : I g

Wychowawca : I.Samotik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00 – 8:45  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Wychowanie fizyczne  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe
2. 8:55 – 9:40  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Informatyka


Język angielski
3. 9:50 – 10:35  Podstawy przedsiębiorczości  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Język polski  Wychowanie fizyczne  Biologia
4. 10:45 – 11:30  Informatyka


Język angielski
 Fizyka  Język polski  Chemia  Religia
5. 11:40 – 12:25  Religia prawosławna


Religia
 Matematyka  Geografia  Podstawy przedsiębiorczości  Język rosyjski


Język niemiecki
6. 12:45 – 13:30  Język polski  Wiedza o kulturze  Matematyka  Matematyka  Historia
7. 13:40 – 14:25  Język polski
Język angielski

Język angielski
 Edukacja dla bezpieczeństwa  Matematyka  Matematyka
8. 14:30 – 15:15  Specjalistyczne zajęcia sportowe
Język angielski

Język angielski
 Język rosyjski


Język niemiecki
 Wiedza o społeczeństwie  Wychowanie fizyczne
9. 15:20 – 16:05  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Godzina z wychowawcą  Historia  Specjalistyczne zajęcia sportowe
10. 16:10 – 16:55  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe
11. 17:00 – 17:45

 

Klasa : II a

Wychowawca : A. Budrecka

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00 – 8:45 Zajęcia sportowe  Historia i społeczeństwo  Historia i społeczeństwo
2. 8:55 – 9:40  Specjalistyczne zajęcia sportowe Zajęcia sportowe  Historia i społeczeństwo  Język angielski  Historia i społeczeństwo
3. 9:50 – 10:35  Specjalistyczne zajęcia sportowe Język angielski  Język polski  Język angielski  Matematyka
4. 10:45 – 11:30  Religia  Język angielski  Język polski  Biologia


Geografia
 Matematyka
5. 11:40 – 12:25 Matematyka Matematyka  Religia


Religia prawosławna
 Biologia


Geografia
  Biologia


Geografia
6. 12:45 – 13:30  Matematyka Matematyka Język angielski  Język polski   Biologia


Geografia
7. 13:40 – 14:25  Biologia


Geografia
 Język polski  Język angielski  Godzina z wychowawcą
Język niemiecki

Język rosyjski
8. 14:30 – 15:15  Biologia


Geografia
 Zajęcia sportowe  Wychowanie fizyczne  Wychowanie fizyczne  Wychowanie fizyczne
9. 15:20 – 16:05  Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe
10. 16:10 – 16:55  Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe
11. 17:00 – 17:45

 

Klasa : III a

Wychowawca : B. Falkowska

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00 – 8:45 Zajęcia sportowe  Matematyka  Biologia


Geografia
 Biologia


Geografia
2. 8:55 – 9:40  Matematyka Zajęcia sportowe  Matematyka  Biologia


Geografia
 Biologia


Geografia
3. 9:50 – 10:35 Zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe – basen  Godzina z wychowawcą
Język rosyjski

Język niemiecki
 Język angielski
4. 10:45 – 11:30 Zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe – basen  Religia  Ekonomia w praktyce  Język angielski
5. 11:40 – 12:25 Zajęcia sportowe  Język polski  Język angielski  Język polski  Religia
6. 12:45 – 13:30  Język angielski  Język polski  Język angielski  Język polski  Matematyka
7. 13:40 – 14:25  Język angielski  Biologia


Geografia
Język rosyjski

Język niemiecki
 Matematyka  Matematyka
8. 14:30 – 15:15  Biologia


Geografia
 Wychowanie fizyczne  Wychowanie fizyczne  Wychowanie fizyczne
9. 15:20 – 16:05 Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe
10. 16:10 – 16:55 Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe
11. 17:00 – 17:45