Klasa : I a

Wychowawca : A. Fedeńczuk

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45 Zajęcia sportowe  Język angielski  Zajęcia sportowe  Język angielski  Wychowanie fizyczne 
2. 8:55 – 9:40 Zajęcia sportowe  Fizyka  Zajęcia sportowe  Chemia  Zajęcia sportowe 
3. 9:50 – 10:35 Zajęcia sportowe  Historia  Wychowanie fizyczne  Geografia Rozszerzona   Biologia Rozszerzona   Zajęcia sportowe 
4. 10:45 – 11:30 Zajęcia sportowe  Język polski  Geografia Rozszerzona   Biologia Rozszerzona   Zajęcia z wychowawcą  Język polski 
5. 11:40 – 12:25 Informatyka   Język angielski   Wiedza o społeczeństwie  Edukacja dla bezpieczeństwa Matematyka  Język polski 
6. 12:45 – 13:30 Język niemiecki Język angielski   Geografia Rozszerzona   Biologia Rozszerzona   Język polski Wychowanie fizyczne  Muzyka 
7. 13:40 – 14:25 Język angielski Język rosyjski   Matematyka  Matematyka Zajęcia sportowe  Historia 
8. 14:30 – 15:15 Informatyka   Język angielski   Zajęcia sportowe  Matematyka Zajęcia sportowe  Matematyka 
9. 15:20 – 16:05   Zajęcia sportowe  Język angielski Język rosyjski     Religia   Religia prawosławna  
10. 16:10 – 16:55   Zajęcia sportowe  Język niemiecki Język angielski     Religia  
11. 17:00 – 17:45         

Klasa : I b

Wychowawca : J.Seredyńska

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45 Zajęcia sportowe  Matematyka  Zajęcia sportowe  Chemia  Wychowanie fizyczne 
2. 8:55 – 9:40 Zajęcia sportowe Historia  Zajęcia sportowe  Matematyka Zajęcia sportowe 
3. 9:50 – 10:35 Zajęcia sportowe  Fizyka  Wychowanie fizyczne  Geografia Rozszerzona Biologia Rozszerzona   Zajęcia sportowe 
4. 10:45 – 11:30 Zajęcia sportowe  Zajęcia z wychowawcą  Geografia Biologia   Język polski Wiedza o społeczeństwie 
5. 11:40 – 12:25 Język niemiecki Język angielski   Język polski  Język polski  Język polski Historia 
6. 12:45 – 13:30 Informatyka Język angielski   Geografia Rozszerzona Biologia Rozszerzona   Edukacja dla bezpieczeństwa  Wychowanie fizyczne  Religia 
7. 13:40 – 14:25 Matematyka  Muzyka  Matematyka  Zajęcia sportowe  Religia Religia prawosławna  
8. 14:30 – 15:15 Język rosyjski Język angielski   Zajęcia sportowe  Matematyka  Zajęcia sportowe  Język angielski Język rosyjski  
9. 15:20 – 16:05 Informatyka Język angielski     Zajęcia sportowe  Język niemiecki Język angielski     Język angielski 
10. 16:10 – 16:55   Zajęcia sportowe  Język angielski     
11. 17:00 – 17:45          

Klasa : I g

Wychowawca : I.Samotik

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45 Specjalistyczne zajęcia sportowe  Wychowanie fizyczne  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe   
2. 8:55 – 9:40 Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Informatyka   Język angielski  
3. 9:50 – 10:35 Podstawy przedsiębiorczości  Specjalistyczne zajęcia sportowe  Język polski  Wychowanie fizyczne  Biologia 
4. 10:45 – 11:30 Informatyka   Język angielski   Fizyka  Język polski  Chemia  Religia 
5. 11:40 – 12:25 Religia prawosławna   Religia   Matematyka  Geografia  Podstawy przedsiębiorczości  Język rosyjski   Język niemiecki  
6. 12:45 – 13:30 Język polski  Wiedza o kulturze  Matematyka  Matematyka  Historia 
7. 13:40 – 14:25 Język polski  Język angielski Język angielski   Edukacja dla bezpieczeństwa  Matematyka  Matematyka 
8. 14:30 – 15:15 Specjalistyczne zajęcia sportowe  Język angielski Język angielski   Język rosyjski   Język niemiecki   Wiedza o społeczeństwie  Wychowanie fizyczne 
9. 15:20 – 16:05 Specjalistyczne zajęcia sportowe  Godzina z wychowawcą    Historia  Specjalistyczne zajęcia sportowe 
10. 16:10 – 16:55 Specjalistyczne zajęcia sportowe        Specjalistyczne zajęcia sportowe 
11. 17:00 – 17:45         

Klasa : II a

Wychowawca : A. Budrecka

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45  Zajęcia sportowe  Historia i społeczeństwo    Historia i społeczeństwo 
2. 8:55 – 9:40 Specjalistyczne zajęcia sportowe Zajęcia sportowe  Historia i społeczeństwo  Język angielski  Historia i społeczeństwo 
3. 9:50 – 10:35 Specjalistyczne zajęcia sportowe Język angielski  Język polski  Język angielski  Matematyka 
4. 10:45 – 11:30 Religia  Język angielski  Język polski  Biologia   Geografia   Matematyka 
5. 11:40 – 12:25Matematyka Matematyka  Religia   Religia prawosławna   Biologia   Geografia    Biologia   Geografia  
6. 12:45 – 13:30 Matematyka Matematyka Język angielski  Język polski   Biologia   Geografia  
7. 13:40 – 14:25 Biologia   Geografia   Język polski  Język angielski  Godzina z wychowawcą  Język niemiecki Język rosyjski  
8. 14:30 – 15:15 Biologia   Geografia   Zajęcia sportowe  Wychowanie fizyczne  Wychowanie fizyczne  Wychowanie fizyczne 
9. 15:20 – 16:05 Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe 
10. 16:10 – 16:55 Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe   
11. 17:00 – 17:45         

Klasa : III a

Wychowawca : B. Falkowska

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45  Zajęcia sportowe  Matematyka  Biologia   Geografia   Biologia   Geografia  
2. 8:55 – 9:40 Matematyka Zajęcia sportowe  Matematyka  Biologia   Geografia   Biologia   Geografia  
3. 9:50 – 10:35Zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe – basen  Godzina z wychowawcą  Język rosyjski Język niemiecki   Język angielski 
4. 10:45 – 11:30Zajęcia sportowe  Specjalistyczne zajęcia sportowe – basen  Religia  Ekonomia w praktyce  Język angielski 
5. 11:40 – 12:25Zajęcia sportowe  Język polski  Język angielski  Język polski  Religia 
6. 12:45 – 13:30 Język angielski  Język polski  Język angielski  Język polski  Matematyka 
7. 13:40 – 14:25 Język angielski  Biologia   Geografia   Język rosyjski Język niemiecki   Matematyka  Matematyka 
8. 14:30 – 15:15   Biologia   Geografia   Wychowanie fizyczne  Wychowanie fizyczne  Wychowanie fizyczne 
9. 15:20 – 16:05  Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe  Zajęcia sportowe 
10. 16:10 – 16:55  Zajęcia sportowe    Zajęcia sportowe   
11. 17:00 – 17:45