Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Od jutra wielka piłka idzie na wakacje.

Zbigniew Boniek

W piątek 23 czerwca 2023 roku w Liceum Mistrzostwa Sportowego Jagiellonia odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia bieżącego roku szkolnego, w której wzięli udział Uczniowie klas I-III, Rodzice, Dyrekcja oraz Nauczyciele i Trenerzy. 

 Pani Dyrektor Barbara Skowrońska podziękowała Nauczycielom i Trenerom za ich trud, uśmiech i budowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Słowa wdzięczności skierowała również w kierunku Rodziców. Uczniom pogratulowała uzyskanych wyników w nauce i sukcesów sportowych.

Akademia stanowiła okazję do podsumowania kończącego się roku. Uczniom wyróżniającym się w nauce i sporcie wychowawcy i trenerzy wręczyli nagrody książkowe. 

Wyróżnieni za naukę to:

Adam Nowakowski, Dawid Chilmon, Jakub Gałaszewski, Dmytro Bergin, Maciej Kuczyński, Maksymilian Koj, Borys Warabida, Alan Rybak, Błażej Rusiłowicz i Szymon Baran.

Nagrodzeni za sukcesy sportowe to:

Aleksander Bobowski, Jakub Jaroszuk, Oskar Pietuszewski, Michał Reterski, Bartosz Mazurek, Alan Rybak, Szymon Stypułkowski, Dominik Kobus, Jakub Lewicki, Damian Wojdakowski.

Uroczystość była również okazją do pożegnania dyrektora Akademii Pana Rafała Matusiaka, który z dniem 30.06.2023 kończy swoją pracę na stanowisku dyrektora. Panu Rafałowi ogromnie dziękujemy za te wszystkie lata pracy współpracy, a także życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. 

Na koniec prowadzący spotkanie uczniowie klasy 2 A Maksymilian Koj i Błażej Rusiłowicz podziękowali nauczycielom za wytrwałość i pracę oraz życzyli wszystkim zebranym wspaniałych, niezapomnianych wakacji, dużo spokoju, słońca i udanego odpoczynku.

Uczniowie spotkali się również ze swoimi wychowawcami po czym na dwa miesiące pożegnali szkołę i rozpoczęli wakacje.